Sobota, 28 lutego 2015 r. imieniny: Romana, Makarego
Już po raz drugi w kościele pw. Nawiedzenie NMP, mieliśmy okazję spotkać się na „Rodzinnym Kolędowaniu”. W spotkaniu pomimo niskiej temperatury uczestniczyło tak wiele osób, że z trudem można było dostrzec wolne miejsca w ławkach.
W tym roku ponownie przygotowaniem tego spotkania zajęła się Ewa Nowak- Sachar, wraz z mężem Stanisławem Sacharem, któremu w części muzycznej naszej grupy towarzyszyli: Małgorzata Chrenowicz, Bartosz Kasprzak oraz Michał Pisarski. Natomiast część wokalna składała się z młodzieży naszej parafii, głownie scholii, lecz można było dostrzec tam również ministrantów.
Nieocenioną pomocą i wparciem okazał się ks. Łukasz Mielnik, opiekun scholi,który również aktywnie włączył się w śpiew.
Za ten rok serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia w przyszłym.
rodzinne koledowanie 2015 002 rodzinne koledowanie 2015 040

Poniżej umieszczamy plan kolędy na nadchodzący tydzień

Pobierz plan kolędy

mikolak 2014 010 mikolak 2014 025

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć...

plakat rodzinne koledowanie 2015

sw jan pawel 2

Oazy wakacyjne

Inforamcje dla bierzmowanych

Inforamcje dla dzieci komunijnych

Zapowiedzi przedślubne

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
22.02.2015 A.D.

1. Przeżywamy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na godz. 17.00. Ofiary zbierane na nabożeństwie przeznaczone są na kwiaty do dekoracji świątecznych.

2. Mszą o godz. 18.00 rozpocznie się dzisiaj KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Zapraszamy wszystkich planujących w najbliższym czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

3. Apostolstwo Cudownego Medalika będzie miało swoje spotkanie w środę po mszy wieczornej w Domu Katechetycznym.

4. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po mszy wieczornej w Domu Katechetycznym.

5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.00 dla dzieci. o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych.

6. Przy wyjściu można nabyć nasze tygodniki katolickie: Gość Niedzielny oraz Niedziela.

Msze św. niedzielne:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
7:00; 8:30; 10:00 (dla młodzieży); 11:30 (suma); 13:00 (dla dzieci); 18:00;

Lubsko
kaplica pw. MB Bolesnej w DPS:
16:00 (sobota);
Lubsko
kaplica pw. św. Łukasza w ZOL:
15:30 (sobota);
Raszyn
kościół filialny pw. św. Izydora Rolnika:
9:30 (niedziela);
Budziechów
kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika:
10:00 (niedziela);
Białków
kaplica pw. NMP Królowej Polski:
11:15 (niedziela);

Msze św. w dni powszednie:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
od poniedziałku do soboty: 8:00; 17:30;
Losowe zdjęcie