Niedziela, 19 kwietnia 2015 r. imieniny: Adolfa, Tymona

I NIEDZIELA WIELKANOCNA
12.04.2015 A.D.

1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkanocną - Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kościele zakończenie nowenny i Koronka do Miłosierdzia. Młodzież maturalna z naszej diecezji pielgrzymuje dziś do Częstochowy.

2. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie Przyjaciół Paradyża.

3. Spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii w piątek o godz. 16.00.

4. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 17.00.

5. W piątek w LDK w godz. od 8.00 do 18.00 odbędzie się akcja „Dzień Dawcy Szpiku ze Służbą Więzienną, Policją i Strażą Pożarną”. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

6. W sobotę 25 kwietnia odbędzie się „I Charytatywny turniej piłki siatkowej służb mundurowych”. Turniej odbędzie na terenie Hali OSiRu od godz. 11.00. Dochód z cegiełek przeznaczony będzie na Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubsku.

7. Do nabycia świąteczne wydania tygodników: Niedziela i Gość Niedzielny. Dziś do Niedzieli dołączona jest płyta CD z nagraniem koncertu z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Cena gazety 5zł. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Msze św. niedzielne:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
7:00; 8:30; 10:00 (dla młodzieży); 11:30 (suma); 13:00 (dla dzieci); 18:00;

Lubsko
kaplica pw. MB Bolesnej w DPS:
16:00 (sobota);
Lubsko
kaplica pw. św. Łukasza w ZOL:
15:30 (sobota);
Raszyn
kościół filialny pw. św. Izydora Rolnika:
9:30 (niedziela);
Budziechów
kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika:
10:00 (niedziela);
Białków
kaplica pw. NMP Królowej Polski:
11:15 (niedziela);

Msze św. w dni powszednie:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
od poniedziałku do soboty: 8:00; 17:30;
Losowe zdjęcie