Wtorek, 25 listopada 2014 r. imieniny: Erazma, Katarzyny

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
23.11.2014 A.D.

1. Przeżywamy dziś XXXIV Niedzielę Zwykłą - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na Kościół Prześladowany i Pomoc dla Katedry w Sosnowcu. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

2. W środę po mszy wieczornej spotkanie Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika.

3. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego w salkach parafialnych.

4. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zbiórka dla ministrantów w piątek o godz. 16.30.

5. Schola młodzieżowa w piątek o godz. 19.00 a dziecięca w sobotę o godz. 12.00.

6. Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży przygotowują Koncert Mikołajkowy „Święty Mikołaj jest w każdym z nas”. W przyszłą niedzielę będzie można kupić bilet-cegiełkę w cenie 5-10-15zł, która jednocześnie jest losem biorącym udział w loterii. Liczba biletów jest ograniczona. Więcej informacji w gablocie i na stronie parafialnej.

7. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok duszpasterski pod hasłem „NAWRACAJCIE SIĘ I WIERZCIE W EWANGELIĘ”.

8. Tradycyjnie na przełomie roku organizowany jest wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez wspólnotę z Taize. Tym razem miejscem spotkania jest Praga. Chętnych w wieku 17-35 lat zapraszam do zapisywania się na wyjazd. Koszt 180zł + 55 Euro.

9. Przy wyjściu do nabycia tygodniki katolickie: Gość Niedzielny i Niedziela. Do Gościa dołączony jest kalendarz na przyszły rok. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Msze św. niedzielne:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
7:00; 8:30; 10:00 (dla młodzieży); 11:30 (suma); 13:00 (dla dzieci); 18:00;

Lubsko
kaplica pw. MB Bolesnej w DPS:
16:00 (sobota);
Lubsko
kaplica pw. św. Łukasza w ZOL:
15:30 (sobota);
Raszyn
kościół filialny pw. św. Izydora Rolnika:
9:30 (niedziela);
Budziechów
kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika:
10:00 (niedziela);
Białków
kaplica pw. NMP Królowej Polski:
11:15 (niedziela);

Msze św. w dni powszednie:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
od poniedziałku do soboty: 8:00; 17:30;
Losowe zdjęcie