Środa, 27 maja 2015 r. imieniny: Jana, Juliusza

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
17.05.2015 A.D.

1. Przeżywamy dziś Wniebowstąpienie Pańskie. Dziś Siostry Magdalenki od pokuty zbierają środki na rozbudowę Domu opiekuńczo-wychowawczego dla dziewcząt. Dziś także realizujemy swoje zobowiązania na rzecz GWU. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

2. Na godz. 14.00 zapraszamy na Parafialne Święto Biblii. Nie tylko czytających, ale także słuchaczy. Litanie loretańską dziś odmawiamy prywatnie.

3. Próba dla dzieci komunijnych w piątek o godz. 16.00.

4. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.00.

5. Spowiedź przed komunią w sobotę o godz. 9.00.

6. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo Drogi Światła. Rozpoczęcie w kościele o godz. 20.00 - należy zabrać ze sobą świece, po czym ruszymy w procesji ulicami Plac Wolności, Kościuszki, Bohaterów, Wojska Polskiego, Tkacką, Gazową aż do sąsiedniej parafii, gdzie zostanie odprawiona msza z indywidualną modlitwą wstawienniczą.

7. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 10.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii dzieci z klas II. Prosimy, aby osoby uczęszczające na tę mszę wyjątkowo w tym dniu przyszły na inną godzinę, żeby zostawić miejsce rodzicom i gościom tych dzieci.

8. Do nabycia świąteczne wydania tygodników: Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Msze św. niedzielne:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
7:00; 8:30; 10:00 (dla młodzieży); 11:30 (suma); 13:00 (dla dzieci); 18:00;

Lubsko
kaplica pw. MB Bolesnej w DPS:
16:00 (sobota);
Lubsko
kaplica pw. św. Łukasza w ZOL:
15:30 (sobota);
Raszyn
kościół filialny pw. św. Izydora Rolnika:
9:30 (niedziela);
Budziechów
kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika:
10:00 (niedziela);
Białków
kaplica pw. NMP Królowej Polski:
11:15 (niedziela);

Msze św. w dni powszednie:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
od poniedziałku do soboty: 8:00; 17:30;
Losowe zdjęcie