Środa, 23 kwietnia 2014 r. imieniny: Jerzego, Wojciecha

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
20.04.2014 A.D.

1. Dzisiaj przeżywamy radość Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy, by ten czas świętowania, umocnił w nas wiarę, napełnił niezachwianą nadzieją i rozpalił miłość w sercach, a Zmartwychwstały Pan obdarzył swym pokojem.

2. Dziękujemy wszystkim zatroskanym o wnętrze naszej świątyni. Bóg zapłać za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Bożego. Dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i ofiary na potrzeby kościoła oraz dary materialne dla ubogich. Młodzieży z Oazy, scholi parafialnej i Oazie Dorosłych dziękujemy za przygotowanie adoracji. Rodzinom z Domowego Kościoła dziękujemy za przygotowanie Drogi Krzyżowej ulicami parafii. Służbie Liturgicznej za przygotowanie Liturgii Triduum. Dziękujemy także za złożone życzenia w Wielki Czwartek i modlitwy w intencji kapłanów.

3. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. wg porządku niedzielnego. Tradycyjnie ofiary na tacę są przeznaczone na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

4. Trwa nowenna ku czci Miłosierdzia Bożego odmawiana po wieczornej Mszy św. W Niedzielę Miłosierdzia, 27 kwietnia uroczyste zakończenie i Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.

5. W sobotę na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła na czuwanie przed kanonizacją bł. Jana Pawła II.

6. Przy wyjściu do nabycia świąteczne wydania tygodników katolickie: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy pięknych spotkań z bliskimi i dobrego przeżywania Oktawy Wielkiej Nocy.

Msze św. niedzielne:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
7:00; 8:30; 10:00 (dla młodzieży); 11:30 (suma); 13:00 (dla dzieci); 18:00;

Lubsko
kaplica pw. MB Bolesnej w DPS:
16:00 (sobota);
Lubsko
kaplica pw. św. Łukasza w ZOL:
15:30 (sobota);
Raszyn
kościół filialny pw. św. Izydora Rolnika:
9:30 (niedziela);
Budziechów
kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika:
10:00 (niedziela);
Białków
kaplica pw. NMP Królowej Polski:
11:15 (niedziela);

Msze św. w dni powszednie:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
od poniedziałku do soboty: 8:00; 17:30;
Losowe zdjęcie