Czwartek, 30 października 2014 r. imieniny: Zenobii, Przemysława

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
26.10.2014 A.D.

1. Dziś XXX Niedziela Zwykła. Po mszy można złożyć ofiary do puszek dla chorej Leny. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Nabożeństwo różańcowe dziś o 17.30 a w ciągu tygodnia po mszy wieczornej. Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

3. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

4. Spotkanie Apostolatu Cudownego Medalika w środę po mszy wieczornej.

5. Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego. Każdy, kto chcę więcej dowiedzieć się o Piśmie Świętym może przyjść w czwartek o godz. 19.00 do Domu katechetycznego. Należy przynieść ze sobą własną Biblię.

6. W piątek o godz. 19.00 próba scholi młodzieżowej. Spotkania scholi dziecięcej w tym tygodniu nie będzie.

7. Zbiórka dla wszystkich ministrantów w piątek o godz. 16.00 w kościele.

8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zatroszczmy się o groby naszych bliskich. Pamiętajmy o nich także w naszych modlitwach. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach.

9. 1 listopada msze jak w niedzielę. Nie będzie mszy o godz. 13.00. Tradycyjnie po sumie o godz. 12.15 wyruszymy procesyjnie na cmentarz, gdzie będzie odprawiona msza św.

10. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza na wypominki i mszę za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty 4 listopada (wtorek) na godz. 17.30 do parafii NSPJ.

11. Przy wyjściu można nabyć stroiki na groby wykonane przez wychowanków Lubskiego Domu Samopomocy.

12. Przy wyjściu do nabycia tygodniki katolickie: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Msze św. niedzielne:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
7:00; 8:30; 10:00 (dla młodzieży); 11:30 (suma); 13:00 (dla dzieci); 18:00;

Lubsko
kaplica pw. MB Bolesnej w DPS:
16:00 (sobota);
Lubsko
kaplica pw. św. Łukasza w ZOL:
15:30 (sobota);
Raszyn
kościół filialny pw. św. Izydora Rolnika:
9:30 (niedziela);
Budziechów
kościół filialny pw. św. Józefa Robotnika:
10:00 (niedziela);
Białków
kaplica pw. NMP Królowej Polski:
11:15 (niedziela);

Msze św. w dni powszednie:
Lubsko
kościół parafialny pw. Nawiedzenia NMP:
od poniedziałku do soboty: 8:00; 17:30;
Losowe zdjęcie